• admin@reklamfirmalari.net
  • Türkiyenin ilk reklam sektörü firma rehberi sitesi ...

Reklam & Sponsorluk

Türkiye ‘nin İlk  Reklam Firmaları Rehberi  ! 

Türkiye deki reklam firmalarının bir araya geleceği bu aile sıcaklığındaki reklam firmaları rehberi platformuna siz de reklamlarınızı vererek ön saflarda yerinizi alabilirsiniz. Seçkin reklam firmalarından tutun da en küçük çapta çalışan freelance reklamcılara kadar sektörün  bütün basamaklarını bir araya getirmeyi hedeflediğimiz reklamfirmalari.net adresine siz de reklamlarınızı vererek hem siteye katkıda bulunabilir hem de rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz.

Ne Gibi Reklam Paketlerimiz var ? 

Banner reklamlar: www.reklamfirmalari.com adresinde geçerli yazılım üzerinde bir çok reklam birimimiz bulunmaktadır. Bu reklam birimleri sizin tercihinize göre ondan fazla alanda konumlandırılmaktadır. Reklam paketlerimiz hakkında mutlaka iletişim sayfasından bilgi alınız.

Tanıtım Yazısı: Sitemizde firmanızın tanıtım yazısını yazıp bunu bir haber manşeti ile yayınlayabiliriz. Tanıtım yazısı fiyatları almak için iletişim bölümünden yazabilirsiniz.

Sponsorluk 

www.reklamfirmalari.net sitemize kısa dönemli ya da uzun vadeli sponsorluk talepleri alınmaktadır. Sponsorluk anlaşmasının kapsamı konusunda lütfen iletişim formundan bize ulaşın.

Gold Üyelik 

Siz de firmanızın daha etkin bir şekilde tanıtılmasını istiyorsanız ve reklamfirmalari.net sitesini kendi siteniz gibi  kullanmak istiyorsanız gold üyelik paketlerimizi inceleyebilirsiniz.