• admin@reklamfirmalari.net
  • Türkiyenin ilk reklam sektörü firma rehberi sitesi ...
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
41 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ümraniye elektrikçi
  • ADRES: Yavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Ümraniye/İstanbul, Türkiye
  • TELEFON: 0 (216) 505 8441
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Ümraniye Elektrikçi

Online Elektrik Servis Hizmetiyle Ümraniye Elektrikçi – Acil Tamir Servisi Acil Elektrikçi – Ümraniye Kofra Arızası Tamiri

Ümraniye elektrikçi, Türkiye’de ilk kez online elektrik servis hizmeti başlatmış olan firmadır. Yetenekli ve işini ustalıkla yapan teknik elemanlarımız sayesinde disiplinli bir çalışma hizmeti sunmaktayız. Bu sayede müşteri memnuniyetini de en üst seviyede sağlamaya özen göstermekteyiz. Çalışma prensiplerimizi kaliteli hizmet sunmaya yöneliktir.
Ümraniye Elektrikçi
Elektrikli ev eşyalarınız mı bozuldu? Ütü, su ısıtıcı, elektrikli fırın, tost makinesi, saç kurutma makinesi, saç düzleştirici gibi her türlü elektronik eşyalarınızı en hızlı şekilde tamir ediyoruz. Ümraniye’nin tüm mahallelerine servisimiz bulunmaktadır. Ümraniye elektrikçi Elektrik ve priz arızaları, kofra arızaları, kapı otomatiği arızaları gibi elektrik kaynaklı pek çok arızayı tamir ediyoruz. Bununla birlikte, apartman, ev ve iş yerlerine güvenlik sistemleri kurulumu, aydınlatma, sensörlü sistem kurulumları, elektrik malzemeleri satışı ve montajı yapmaktayız.

Müşterilerimize en hızlı ve kaliteli hizmeti verebilmek başlıca amacımızdır. Çözüm odaklı çalışan işinin ehli teknik ekibimiz, hızlı ve pratik bir şekilde en güvenilir hizmeti vermek için çalışmaktadır. Teknik ekibimiz de elektrik arızalarını çözüme kavuşturmak için sürekli bir şekilde çalışmaktadır.

7/24 Acil Elektrikçi

Herhangi bir acil durumda müşterilerimizin vakit kaybetmemesi ve mağduriyet yaşamamaları için 7/24 acil elektrikçi hizmeti sunmaktayız. Gün içinde çalışıyor ve yalnızca akşamları müsait olabiliyorsanız bize ulaşarak uygun olduğunuz saati bildirmeniz yeterli. Daha sonra teknik ekibimiz montaj, kurulum veya elektrik arızası için hızlı bir biçimde alana geleceklerdir.

Günümüz teknoloji çağında özellikle iletişim gibi alanlar için olmazsa olmaz ihtiyaçlarımızdan biri haline gelen elektrik, olası bir arızada büyük sorunlar yaratmaktadır. Bu gibi sorunlara hızlı bir şekilde çözüm üretebilmek de bizim yegâne sorumluluğumuzdur.

Kaliteli ekipmanlar ve işine yıllarını vermiş tecrübeli ve uzman teknik elemanlar sayesinde her türlü elektrik arızalarınızda güvenle bize ulaşabilirsiniz. Acil durumlar, her zaman daha dikkatli ve hassas davrandığımız durumlardır. Özellikle elektrik arızası gibi önemli neticeler doğuran durumlarda her daim hızlı olmaya gayret göstermekteyiz.

Tamir, montaj ve kurulum fiyatları konusunda müşterilerimizin en ufak bir tereddüt ile karşı karşıya kalmasını asla istemeyiz. Her bütçeye uygun olacak şekilde çalışmak en önemli ilkemizdir. Uygun ücret karşılığında kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyeti konusunda oldukça dikkatli davrandığımızı belirtmek isteriz.

Yalnızca Ümraniye’de değil İstanbul’un her noktasında hizmet vermekteyiz. Farklı bölgelerde bulunan çözüm ortaklarımız yardımıyla İstanbul’un her bölgesine hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz.

Ümraniye Kofra Arızası Tamiri

Kofra, yapıların merkezi elektrik sistemlerinin dış tehlikelere karşı korunması için icat olunmuş bir gizleme yöntemidir, ancak kofra arızası tamiri yapan firma sayısı çok azdır.

Sosyal Medyada Paylaş:

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.